Tourneo Courier ve Transit Courier modellerinde indirimli bakım fırsatı

Her bakımdan kazançlı çıkın.

Her bakımdan kazançlı çıkın.2018 yılı öncesinde üretilen Ford Transit Courier ve Tourneo Courier’larda avantajlı bakım fiyatları Ford yetkili servislerinde sizi bekliyor!

Siz de 30 Haziran 2022 tarihine kadar Ford yetkili servislerine gelin, Motorcraft yağ lansmanına özel Transit ve Courier araçlarınızın bakımını ve Courier ön fren balata değişimini %30 indirimle yaptırın.

Kampanya periyodik bakımlarda 3.85L hacminde 5W/30 motor yağı kullanan Euro 5 Courier araçları kapsamaktadır. Kampanya detayında gösterilen Ford Otosan standart periyodik bakımı değildir, sadece aracınızın motorunun temel bakımı gerçekleştirilmektedir. Verilecek hizmet; motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve işçiliği kapsamaktadır. Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Belirtilen indirim, 30 Haziran 2022 tarihine kadar, kampanyaya dahil olan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. İlgili kampanya Motorcraft bakımında ve Motorcraft motor yağlarında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Kampanya, 30 Haziran 2022 tarihine kadar kampanyaya katılan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilir. Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.