Kurumsal

Hakkımızda

Sökmenler İnşaat olarak yola çıkan firmamızın ticari yaşamında edindiği tecrübeler, Ticari yaşamın sadece maddi bir çıkarın ötesinde, topluma hizmet gerekliliğinin anlayışı olduğunu göstermiş, Şirketimizin Tüm çalışmaları bu ticari anlayış üzerindeki temeller üzerine kurulmuştur. Zaman içerisinde doğru yolda olmanın haklı gururunu yaşamış olan firmamız, Topluma bu prensiplerle hizmet edildiği sürece, sürdürülebilir bir ticari yaşam ve karlılık elde edileceği bilincini paylaşmanın kıvancı içerisindedir. Firma bu farkındalık içerisinde kurumsallık adına çalışmalarını ilerletme yönünde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumsal denge, disiplin, ahlak hassasiyeti, Toplum ve Kurum arasındaki iletişimin, Tüm Çalışanları ve İş Partnerleri için gözler önüne sermiştir.


    Firmamız tüm bu uygulamaları etik bir çerçevede prensip haline dönüştürme yönündeki çalışmalarına hız vererek devam etmektedir. Firmamız Bünyesindeki Personelin eğitimi, iletişim becerileri ve oluşturdukları odak dengeler, temel ilkelerimiz haline geldi. Bu anlayış birçok sorumluluk alanında bize Türkiye birinciliği ödülleri kazandırdı.


    Bu vizyonumuzla şimdi Sökmenler Gurup; Dönüşüm Otomotiv A.Ş, Dönüşüm Petrol A.Ş, Sökmenler Gıda, İnşaat LTD ŞTİ. ve Gülsev Gıda LTD.ŞTİ Olarak Bölgenin sayılı kurumsal firmaları arasında yer edinmenin haklı gururu ile sosyal sorumluluk projelerine vereceğimiz değerler kapsamında sosyal ve ekonomik katma değerleri kendine misyon edinerek faaliyetlerini sürdürecektir.


[ NEDEN BİZ? ]

Güçlü personel kadrosuyla en öncelikli hedefimiz 5'te 5 müşteri memnuniyetidir.


[ VİZYON ]

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun otomotiv ürün ve hizmetlerini sunmak, kalite, güven, ve süreklilik sağlayarak pazarının lideri olmak


[ MİSYON ]

Müşteri odaklı otomotiv, yedekparça satış ve satış sonrası hizmetler başta olmak üzere öncü, değişimci, yenilikçi ve kaliteli hizmetler ile standartları belirleyen örnek bir şirket olmak.